MIRASKI SCHOOL & RENTAL BENECKO

 

Napsali o násRáda bych tímto klukům - Míra a Honzík/pan učitel Metty?/ ráda poděkovala za naše kluky, 5 a skoro 3roky stáli poprvé na lyžích. Přístup profesionální a o trpělivosti nemluvě:) Určitě se opět vrátíme a budeme rádi, pokud bude někdo z kluků k dispozici:)děkujeme
Jana K. | 04.03.2022

Instruktor Mirek je hlavním důvodem, proč se s naší dcerou vracíme lyžovat do Benecka. Celé dva roky, co jsme nemohli kvůli covidu přijet, dcera vzpomínala a těšila se na "trenéra" :). Teď, když jsme konečně dorazili, se těší na každý další den s panem Mirkem, ve kterého má naprostou důvěru a dělá den ze dne další pokroky. Moc a moc děkujeme za Váš skvělý přístup. Neumíme si nic lepšího představit. :)
Hana K. | 15.02.2022

Před týdnem jsem měl svoji hodinu s instruktorem Tomášem. Stál jsem na lyžích po 40-ti letech. Navzdory opravdu nepříznivému počasí se mu podařilo mě základy naučit. Stůj týden v Benecku jsem prolyžoval bez pádu, úrazu a nadšeně jsem zarezervoval termín pobytu na příští rok. Tomáši díky, stejně tak i slečnám z recepce za organizaci. Mohu vás jen doporučit. Pavel.
Pavel V. | 06.02.2022


Míra se Slávkem mají mnoholeté zkušenosti a na kopci je to vidět. Nikdy jsem nezaznamenal špatné chování. Vždy jsou dobře naladěni, přistupují ke každému individuálně, a dělají dětem i rodičům radost. Děti to baví, a to je hlavní. Jsme velice spokojen. Mohu doporučit ze 110%.
Petr N. | 07.01.2021


Zima 2020. Touto cestou bych ještě jednou ráda poděkovala instruktorovi SLÁVKOVI, který dokázal za 10min dceru Fínu uvést do stavu, kdy sama zatáčela, sjela kopec a hlavně zastavila. Tato jednodenní lyžovačka se nám opravdu vyplatila. Zážitek byl tak významný, že jsme se vrátili i na jarní prázdniny. Druhá dcera chtěla mít také svého učitele lyžování Slávka a nakonec jsem tu touhu měla i já :-). Tímto ještě jednou děkujeme Vaší škole za trpělivost a spolupráci. Díky moc SLÁVKU! Vaše škola je nejlepší.
Janka P. | 18.03.2020


The children of our whole family (11 kids) had skiing lessons in several groups. All of the teachers were great with the kids. Patient and kind. Looking forward to our next trip to Benecko!!
Augustvan A. | 24.11.2019

Děkujeme za výbornou práci a super přístup lektorovi PETROVI, při výuce lyžování našeho syna Marka.Na začátku týdne neuměl na lyžích stát a na konci jel lyžařský závod.Vřele doporučuji lyžařskou školu miraskischool.
Jaroslav K. | 09.03.2019

Děkujeme za skvělý týden na lyžích! Minulou neděli stál náš 5letý syn na lyžích poprvé a v pátek už sjel sjezdovku úplně sám (poměrně svižným tempem :-)) a poradil si bez problémů i s vlekem. Do školičky jsme původně přihlásili jen jeho, ale po pár dnech jsme se odhodlali i my rodiče. Děkujeme za skvělý a neuvěřitelně trpělivý přístup instruktorů Luboše, Toma a Petra, a také za velmi vstřícné jednání a komunikaci v půjčovně. Těšíme se na další jarní prázdniny :-)
Zuzana M. | 23.02.2019

Ráda bych poděkovala instruktorce Lucce za skvělý přístup při výuce lyžování naší čtyřleté dcerky Elišky letos v únoru. Byla úplný začátečník a po třetí hodině jsme z ní nemohli sundat lyže, vydržela jezdit (již samostatně) až do půl šesté večer jako poslední dítě na sjezdovce :-). I doma na Lucii vzpomíná a rádi se k vám zase vrátíme.
Zuzana N. | 22.02.2019

V termínu od 20. do 25.1. byly děti u vás v lyžařské skolicce. Rada bych Vám moc poděkovala,holky byly nadšené, lyžování je moc bavilo, hodně se toho naučily. Největší dik samozřejmě patří instruktorum Valče a Tomasovi (Vorechovi), kteří byli perfektní. Mladší dcerka neuměla ani zastavit, když v neděli s Valčou začínala a v pátek už vyhrála závod ve slalomu. Ještě jednou moc děkujeme a rádi se k Vám příště zase vrátíme.
Martina D. | 27.01.2019


Ihr seid eine Super Skischule! Vielen Dank und herzliche Grüße an Honza Met. und Tom von Elli Walter und ihren Eltern aus Deutschland. Lasst Euch den Wein schmecken! Bis zum nächsten Jahr!

Jste super lyžařská škola! Děkujeme a s radostí děkujeme Honzovi M. a Tomovi z Elli Walter a jejich rodičům z Německa. Nechte víno ochutnat! Uvidíme se příští rok! :)
Jana W. | 24.02.2018

Moc děkujeme za super přístup při výuce na snowboardu Markovi a Janě.
Jan G. | 17.01.2018

Dovolte mi Vám poděkovat. Skvělý profi servis a přidanou hodnotou byl úsměv a přátelské chování všech lidiček, se kterými jsme během naší dovolené u Vás cokoli řešili. Speciální dík pochopitelně instruktorům "Vořechovi" a Vali.
Barbora F. | 16.01.2018


Musím vyslovit velkou pochvalu. Minulý týden jsem navštěvovala tuto lyžařskou školu a byla jsem velice spokojená. Lyžování mě učil instruktor Petr, který byl naprostý profesionál, velice milý, příjemný a hlavně trpělivý. Je mi sice skoro čtyřicet, ale lyžovat jsem se teprve učila a pan instruktor Petr byl velice trpělivý, ochotný a milý. I když mi to někdy nešlo a dělala jsem chyby, stále byl usměvavý a trpělivý.
Helena P. | 15.03.2017

Děkujeme skvělému a sympatickému Mírovi za SUPER výuku při lyžování pro dceru Barborku. Získala 3.místo ve slalomu. Díííííky :-)
Pozdrav pro báječného intruktora Petra. Syn Petr získal 1.místo ve slalomu. :-)
Poděkování také patří Markovi za odborný a kamarádský přístup při výuce na snowboardu. Syn byl nadšen, jak rychle se naučil jezdit. :-)
Renata Z. | 11.03.2017

Chtěla bych moc poděkovat Mírovi a Slávkovi za jejich čas a péči věnovanou našim synům Lukášovi, Tomášovi a Danielovi. Jste profesionálové se srdíčkem na správném místě. Příští rok se za Vámi budeme vracet počtvrté a již nyní se na setkáni s Vámi moc těšíme. Jste úžasní!
Dana Z. | 06.03.2017

Jste skvělí, přístup k dětem je fantasticky. Nase holčičky, které se neznámých lidi běžne ostychaji, si Klaudii naprosto zamilovaly. Její uzasny přístup dokázal to, ze za pouhou hodinu a pul, na zacatku uplne začátečnice, sjely samy kopec, oblouckama, stihly u toho placnout do zvířátek a vyjely samy na pome. Neskutečné!!!! Dekujeme moc za laskavý, mily a uzasny přístup!!! A za ten pocit, ze vaše deti učí někdo, pro koho to rozhodne neni jen prace, ale je z neho cítit ta radost z toho byt s detmi a neco je naučit.
Eva N. | 25.02.2017

Skvělý přístup k dětem. Pohodová domluva. Maximální spokojenost. Dítě jsem se nebál svěřit do rukou zkušených instruktorů. Po dvou hodinách syn jezdil obstojně sám. Mohu doporučit.
Jan Š. | 24.02.2017

Chtěla bych poděkovat za péči Vašich lektorů o naše děti při jarních prázdninách. Děti byly nadšené a my také - už jsme u Vás byli potřetí a za rok se určitě vrátíme.
Přeji dlouhou sezónu, spokojené klienty a hodně štěstí. Srdečně zdravím celý Váš tým.
Hana S. | 21.02.2017

Moc děkuju za skvělé naučení na lyžích před osmi lety na lyžích od Míry, kterého můžu jedině doporučit. Před třemi lety mě naučil perfektně na snowboardu Pavel a teď mě skvěle učí Mára Freestyle na snowboardu. Všem můžu jedině doporučit. Pavel už tam není, ale Mára je skvělý instruktor. A pak mého bratrance skvěle naučil na lyžích Ota, takže taky doporučujeme. K MIRASKI se pokaždé, když tam jedeme vracíme a nemůžeme si je vynachválit.
Kačka Š. | 20.02.2017

Díky svědomité péči instruktorů Miraski naše děti už lyžují lépe, než jejich rodiče. O snowboardu nemluvě. Tak jsme se letos pokusili s manželem alespoň na lyžích své děti dohnat a přihlásili jsme se taky. Moc děkujeme Tomovi a Mírovi za trpělivou a důkladnou výuku přerostlých a o to méně tvárných žáků! Moc se těšíme, že si to ještě někdy zopakujeme!
Alena J. | 16.02.2017

Vasi skolicku jsem vybrala pro dceru 3 a 3/4 roku na zaklade referenci na webu. Ucila se lyzovat cely tyden s Valcou a po pocatecnim ostychu si ji moc oblibila. Na hodiny se moc tesila a naucila se od zakladu az po zataceni a samostatnou jizdu na pome. Valco, jeste jednou dekujeme!!!!
Romana G. | 07.02.2017

Vaše školička je úžasná. Malá i velká si to užily a určitě zase přijedeme. Pánové Honza a Honza-Metty byli výborní učitelé, zvlášť Honza to s prckem /4 roky/ uměl výborně a slečna pořád o něm mluví a chce za ním zase jet. Takže všem radím, když školička na Benecku tak jenom sem.
Václav H. | 06.02.2017

Děkujeme za skvělé lekce snowboardu s Markem a Janou. Rádi se za vámi vrátíme!!
Špalkovi | 04.02.2017

Moc děkujeme úžasným trenérům Valči a Slávovi, za naše děti!! Tom díky Slávovi na závěr dovolené konečně začal dělat obloučky na obě strany, sjel HSK, užil si večerní lyžování a lyžování konečně přijal za super sport. VELKÉ DĚKUJEME!!!
Alča K. | 29.01.2017

Miraski mame velice radi. Jejich sluzby jsme pro nase dcery 5 a 4 roky vyuzili plne dva tydny loni i plne dva tydny letos. Libil se nam rodinny pristup, skvele zazemi, kde je dostatek prostoru, detsky koutek a WC. Moznost uschovani vybaveni po celou dobu je take super. Instruktori veseli, mili, sikovni a hlavne trpelivi. S detmi to umi. Obe nase holky lyzovani zboznuji a za to jsme Miraski velmi vdecni. Muzeme je vsem jen doporucit a pocitame s vami i pristi rok!
Jan K. | 29.01.2017

Moc chválíme a byli jsme spokojení s přístupem celého personálu Miraski. Jsou ochotní a pozitivně naladění. Velké poděkování instruktorovi Mírovi, který si trpělivě získal důvěru syna Mikuláška (čerstvě 3 roky) a postaral se, aby jeho první seznámení s lyžemi bylo příjemné a syn si lyže oblíbil. Starší syn lyžoval s Lubošem a lekci si také moc užil. Děkujeme a těšíme se zase příště na viděnou.
Jana M. | 08.01.2017


Jak jsem loni dětem slíbila, vrátili jsme se zas na Benecko a do školy Miraski. Musím říci, že nás opět zcela udolal nekončící příliv dobré nálady a pozitivní energie lektorů i dalšího personálu. Pro syna (5,5) byly ty čtyři dny s lektorem Slávkem báječnou zábavou. Pro mě zdrojem radosti při pohledu na pokroky které byly opravdu vidět. Myslím, že jistě jsou i další školy kde se děti naučí lyžovat, ale tady se naučí i mít to rádi. Díky a za rok rozhodně na shledanou.
Hana S. | 17.03.2016

Po loňské velmi dobré zkušenosti jsem opět svěřila své malé vnučky (nyní skoro 4 a 8 let)do péče Miraski a znovu se mi potvrdilo, že to byla dobrá volba. Holčičky si to moc užily, naučily se a mě, dceři i holčičkám se moc líbilo vstřícné a milé jednání instruktorů, tentokrát pana Honzy, Míry a Petra. A možnost platby kartou jak za výuku, tak vypůjčení lyžařského vybavení, je také velmi příjemná. Všechny z Miraski zdraví a na příští rok se těší spokojená babi Hanka.
Hanka P. | 15.02.2016

Milí instruktoři z Miraski, moc děkujeme za to, jak jste přistupovali k našim Ježčatům (Tereza, Jakub a Štěpán). Díky Vám si užili a zvládli svoje první lyžování tak, že se už cestou domů ptali, kdy zase budou lyžovat... Zázemí, přístup a Vaše nadšení nás nadchly. Ať se daří a zvláštní pozdravy pro instruktory Míru, Toma a Vořecha ;)
Kateřina a Martin J. | 13.02.2016

Po loňskych zkušenostech s několika lyžařskými školami v Krkonoších jsme jen z nouze a s nevalným očekáváním svěřili naše malé vnučky do lyžařské školy MIRASKI. A byl to nejlepší tah, co jsme mohli udělat! Tak solidní příštup, profesionalita, lidskost, vzájemná důvěra, tak úžasní lidi Míra, Michal, naši skvělí instruktoři Luboš a Maňas, a i všichni ostatní. Naše holky (3 a 4 roky) lyžování moc bavilo, těšily se na každou hodinu, hodně se naučily a užívaly si to. Prostě super,super, super! Luboši a Maňasi, moc a moc děkujeme, bylo to s vámi úžasné a Emmě, Sáře i nám se po vás stýská a chybíte nám. MIRASKI s čistým svědomím doporučujeme a přejeme vše dobré! Už teď přemýšlíme o příští sezóně a kvůli MIRASKI to vidíme zase na Benecko. :-)!
Miluše a Lubor K. | 23.01.2016

V 39-ti letech jsem se rozhodl dohnat dluh z dětství a naučit se lyžovat. Díky Michalovi jsem základy zvládnul tempem, o kterém se mi ani nesnilo. Osobně mám z Miraski velmi dobrý lidský pocit a je to zase o jeden důvod víc, proč se na Benecko budeme s rodinou dál vracet, nyní i více v zimě :-) Ještě jednou díky Michale.
Petr H. | 20.01.2016

Do školy od nás chodil Honzík 3,5, po 3 hodinách (Slávek a Petr) u Miraski je lyžováním nadšen a určitě se vrátíme. Děkujeme za super výuku, dopravu, zázemí a velmi vstřícný přístup celého osazenstva.
Petr M. | 10.01.2016


Chtěla bych se připojit k ostatním pochvalným referencím. Letošní jarní prázdniny jsme trávili na Benecku a obě děti jsme dali do školy Miraski - a byla to opravdu krása pozorovat je jak se zlepšují a jak mají od prvního okamžiku naprostou důvěru k lektorům. Kluci byli 7,5 a 4,5 roku. Zcela mě ohromila nekonečná trpělivost lektorů nejem k dětem ale i k úzkostlivé matce :-) - i přístup ostatního personálu byl mimořádně milý a příjemný. Takže velké poděkování. Rozhodně se příští rok vrátíme.
Hana S. | 10.03.2015

Lyžařskou školu Miraski school mohu je doporučit. Mají velice krásný a trpělivý přístup k dospělím i dětem. Já (37 let) i moje neteř Nikolka (3,5 roků), obě začátečnice, takže jsme chodily do školy týden a všichni instruktoři, kteří nás učili - Klaudie, Míra, Petr a Josef byli velice příjemní, ochotní, milí a hlavně trpěliví. Lyžařské škole Miraski school za vše moc děkujeme a píšeme jim velikánskou jedničku - jsou po všech stránkách perfektní - jak intruktoři tak také slečna na recepci, která se nám vždy snažila maximálně vyhovět při volbě hodin. Helena a Nikolka
Helena P. | 15.02.2015

Velké poděkovaní slečně Martině a panu Lubošovi i paní z recepce za milý a vstřícný přístup při zajištění lyžařské výuky mé téměř tříleté i sedmileté vnučky. Obě byly nadšené a ta větší se díky panu Lubošovi velmi zdokonalila. Již nyní se těšíme na další zimní sezónu s Miraski! Sympatická je i možnost platby kartou a tak všem vřele doporučuji MIRASKI SCHOOL BENECKO. babi Hanka.
Hana P. | 15.02.2015

Jak to napsat, aby bylo jasno! Instruktoři z Miraski ski school jsou nejlepší!! Vracíme se již několikátý rok a nejenom děti (9,6) jsou nadšené, ale i my, rodiče! Naučili děcka na lyžích i snowboardu a už jenom pilují styl!! Instruktoři na vlastní kůži vyzkoušení - Míra, Luboš, Petr, Slávek, Viktor, Michal jsou milí, trpěliví, laskaví, vstřícní, vtipní a jestli můžeme doporučit, tak neváhejte!! A instruktorům i slečnám na recepci velké díky :-):-):-)
Karin B. | 02.02.2015

S výukou jsem byla absolutně spokojená. Má dcerka Adélka se s panem učitelem (černokněžníkem) Slávkem skvěle bavila. Slávek je opravdový profesionál, ať už ve výuce, či skvělém dětském přístupu. Pro Adélku byla výuka zábavou a zároveň se spoustu naučila. Děkujeme
Petra K. | 02.02.2015

Díky Miraski jsem se naučila na lyžích, ale i na snowboardu. Na lyžích mě naučil přímo Pan Míra a na snowboardu Pavel oba dva mě to naučili perfektně a moc dobře a proto ho mohu rozhodně doporučit.
Kateřina Š. | 31.01.2015

Můj skoro 6 letý syn strávil s instruktorem Lubošem 3 hodiny výcviku, dobře se bavil a po 3 hodinách získal celkem jistotu, co má s lyžemi dělat. Cena za individuální přístup byla příjemná a dalším plus byla možnost platby kartou :-)
Katka C. | 06.01.2015


Individuální lekce lyžování u Miraski school jsme využili už potřetí. Vždy jsme se setkali s velmi příjemným přístupem, ochotou a vstřícností, a hlavně, lekce měly opravdu smysl a přinesly viditelný pokrok, ať už je vedl pan Miroslav nebo letos pan Luboš (velký dík za trpělivost) :-)
Michaela N. | 10.04.2014

Jako ÚPLNÝ ZAČÁTEČNÍK a sportovní antitalent jsem měla neskutečné štěstí, že mě prvními okamžiky na lyžích provedl právě Míra Novák. Ještě jednou VELKÉ DÍKY Mírovi za ohromnou trpělivost, preciznost, úžasně motivující, profesionální a navíc i galantní přístup. :-) Nejenom, že mě lyžování začalo bavit, ale Mírovy rady mi stále znějí v uších - a fakt fungují! :-))
Při porovnání s podobnými službami v jiném skiareálu jsem si jenom potvrdila, že Miraski je poměrem cena - kvalita jednoznačně BEST OF!
Jíťa K. | 09.02.2014


Tak po dvou letech dnes kluci opět stanuli na sjezdovkách na startovním poli závodů ve slalomu. Tomášek ve veliké konkurenci, kde byl nejmladší, vybojoval nádhernou bronzovou medaili, a Péťa, stejně jako posledně, zlatou. Velké díky za všechno patří Miroslavu Novákovi, bez něj by to nešlo :-)
Jana Z. | 27.01.2012Prostor pro Vaše hodnocení

*) Povinné údaje
Kontaktní údajeReference


Potvrzující kód