MIRASKI SCHOOL BENECKOO nás | Kdo jsme


Lyžařská škola Miraski school Benecko má více jak dvacetiletou tradici ve výuce sjezdového lyžování a snowboardingu na Benecku. Jestliže se plánujete vy nebo vaše děti naučit a zdokonalit na sjezdových lyžích nebo snowboardu jste ve správných rukou. Tato tradice nás zavazuje, abychom dbali na kvalitu nabízených služeb a snažili se je dále rozvíjet. Profesionální učitelé lyžování a snowboardingu Vám pomůžou s prvními krůčky a následně s prvními oblouky. Těm, kteří již základní oblouky zvládají, pomůžeme naplnit jejich sny a cíle a zdokonalíme jejich techniku.

Těšíme se na Vaši návštěvu

Miroslav Novák a instruktořiNovinky | Co je nového 3


Aktuálně jsme pro Vás spustili nový rezervační systém

Nově jsme pro Vás spustili online rezervační systém. Pohodlně a s předstihem si vyberete z volných termínů, navíc Vás upozorníme, že se Vaše lekce blíží. Jednodušší už to snad být nemůže!

Jak probíhá rezervace?

Stačí kliknout na tlačítko Rezervace, vybrat typ kurzu (lyže / snowboard), instruktora, den, vybrat některý z volných termínů, sdělit nám doplňující informace jako je věk a lyžařské schopnosti účastníka kurzu a pak už jen čekat na potvrzení.

Stále nás můžete kontaktovat přes náš email info@miraskischool.cz nebo na telefonní čísle +420 732 619 860. Vždy před danou výukou se s vámi spojíme a osobně se s Vámi domluvíme, kde se s instruktorem potkáte. 

Připravujeme nový rezervační systém

Pro následující sezónu se můžete těšit na pohodlné online rezervace naší výuky pomocí nového rezervačního systému, který bude k dispozici v průběhu listopadu 2019.

Změny pro sezónu 2019/2020

Rádi bychom Vás informovali, že jsme ukončili spolupráci s Mgr. Michalem M. (Rental Benecko - půjčovna lyžařského vybavení) a tímto dočasně přišli o zázemí lyžařské školy pro zimní sezónu 2019/2020 a 2020/2021.

Tuto sezónu budeme mít z důvodu organizačních změn k dispozici omezený počet instruktorů. Abychom Vám mohli zaručit kladné vyřízení Vaší objednávky, doporučujeme rezervovat si lekce v předstihu.

Nově jsme pro Vás spustili online rezervační systém. Pohodlně a s předstihem si vyberete z volných termínů, navíc Vás upozorníme, že se Vaše lekce blíží. Jednodušší už to snad být nemůže! :-D  

Kontaktovat nás stále můžete přes náš email info@miraskischool.cz nebo na telefonní čísle +420 732 619 860. Vždy před danou výukou se s vámi spojíme a osobně se s Vámi domluvíme, kde se s instruktorem potkáte. 

Děkujeme Vám za Vaši podporu a pochopení. 

Miroslav Novák
Miraski School